ÖVRIGT / Mattor / Ryamatta 10695116
*
nr 1069 5116
Ryamatta
1960-tal, 200x138
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:32:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 21:42:28
1
100 kr
10/11 20:06:44
2
250 kr
12/11 05:57:25
1
200 kr
12/11 05:57:25
2
250 kr (Budbetjänt)
14/11 00:14:52
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
7192 Matta
antik, 128x131, (mycket sliten)
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:54
-
6015 Matta
handvävd, 132x190
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:52
-
6084 Matta
Kelim Afghan, 144x102 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:46
-
6088 Matta
Kelim, 170x121 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:50
-
6092 Matta
Kelim, 173x119 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:53
-
6375 Matta
Kina, 183x273 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:23
*
Ryamatta
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5116
Ryamatta
1960-tal, 200x138
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/11 21:42:28 | 1 | 100 kr |
| 10/11 20:06:44 | 2 | 250 kr |
| 12/11 05:57:25 | 1 | 200 kr |
| 12/11 05:57:25 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
| 14/11 00:14:52 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
7192 Matta
antik, 128x131, (mycket sliten)
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:54 -
6015 Matta
handvävd, 132x190
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:52 -
6084 Matta
Kelim Afghan, 144x102 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:46
-
6088 Matta
Kelim, 170x121 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:50 -
6092 Matta
Kelim, 173x119 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:53 -
6375 Matta
Kina, 183x273 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:23



