Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  Ã–VRIGT / Mattor / Ryamatta 10695116



*

nr 1069 5116


Ryamatta

1960-tal, 200x138


Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 november 2016
kl 18:32:39


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
9/11 21:42:28 1      100 kr
10/11 20:06:44 2      250 kr
12/11 05:57:25 1      200 kr
12/11 05:57:25 2      250 kr (Budbetjänt)
14/11 00:14:52 3      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 14 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
  • 7192 Matta
    antik, 128x131, (mycket sliten)
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:54
  • 6015 Matta
    handvävd, 132x190
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 19:52
  • 6084 Matta
    Kelim Afghan, 144x102 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:46
  • 6088 Matta
    Kelim, 170x121 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:50
  • 6092 Matta
    Kelim, 173x119 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:53
  • 6375 Matta
    Kina, 183x273 cm
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:23




Ladda ner broschyr